Mějte jistotu kvalitního ubytování v Karlových Varech

23. 11. 2017 | Tipy a rady, Z Karlových Varů

Chce se ubytovat v Karlových Varech a mít jistotu, že Váš hotel je kvalitní a splňuje všechny standardy? Už se vám někdy stalo, že jste nebyli s úrovní ubytování spokojeni, ačkoli jste se rozhodli podle počtu hvězdiček a recenzí ostatních hostů? Pak sledujte certifikaci Hotelstars

Hotelstars je oficiální jednotná klasifikace ubytovacích zařízení v České republice a garantuje Vám kvalitu poskytovaných služeb. Systém zastřešuje Hotelstars Union, mezinárodní organizace hotelových asociací 17 evropských zemí, která v roce 2010 vytvořila společná kritéria přidělování hvězdiček. A to v pěti jednotlivých kategoriích - od nižších klasifikací až po hotely pětihvězdičkové. V České republice vyhlášených pětihvězdičkových hotelů není mnoho. Až do nedávné doby splňovalo přísné podmínky v nejvyšší kategorii pouze sedm z nich. 

V Karlových Varech jste dosud mohli využívat certifikovaných služeb nejvyšší pětihvězdičkové kategorie v Grandhotelu Pupp a v hotelu Carlsbad Plaza. V říjnu 2017 se k těmto hotelům zařadit také hotel Imperial*****. Není to jen optická změna oficiálního názvu hotelu, ale výsledek stálého vylepšování služeb. Připomeňme, že hotel Imperial, který nedávno oslavil 100 let své existence, tvoří dominantu Karlových Varů od roku 1912. Již tehdy vznikl jako velkohotel sázející na luxusní vybavení a služby, které sem přiváděly nejen evropskou, ale také zámořskou klientelu. Také dnes láká luxusní prostředí, skvělá atmosféra a vynikající kuchyně do hotelu Imperial***** opakovaně hosty nejen z České republiky, ale opět i z celého světa. 

Certifikované hotely v Karlových Varech, označené logem Hotelstars, můžete najít ve filtru vyhledávání kategorie Ubytování na www.karlovyvary.cz. Naleznete je také v Katalogu ubytování, aktuálně připravovaném Infocentrem města Karlovy Vary. 

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum